Pfizipfei – oděvy z srdce

pivo, tetování a rock ”n” roll! Toto jsou tři primární důvody, proč byl založen značka založená na bavorském založeném. Pfizipfei jsou dva grafičtí designéři Günter Götzer a Elias Frank. Günter založil štítek v roce 2009 a Elias přišel na palubu v roce 2011.
Slogan „oblečení ze srdce“ není jen slogan. Každý styl je vyráběn s odhodláním, zábavou a také velkým způsobem jako pro podrobnosti. Všechny košile jsou vytištěny ručně na vysoce kvalitním oděvu. Grafika je působivá s detailem, typografií a zprávou, kterou odesílají. Současná sbírka zahrnuje košile, longsleeves, tanktopy, klobouky, tašky a tepláky.
Pfizipfei není jen o oblečení, nicméně více o lidech, kteří je nosí. To je důvod, proč Pfizi podporoval hudebníky, jezdce BMX i skateboardisty od začátku. Pomáhají jim tím, že poskytují volné košile, stejně jako věci, tisknou pásmová košile nebo jen pomáhají s fotografováním. Sponzorují menší i větší kapely z celého světa (např. Srdce v ruce, tato nebo apokalypsa, tiché výkřiky, Eskimo Callboy, Madison Affair, Gravity prohrála se, ale několik z nich). Od loňského roku dostali dokonce sérii partnerství s kapelami.
Posílají po celém světě, takže se vydejte na jejich. Prezentace řady tričkových košil je bezvadná a velký rozsah všech stylů znemožňuje nekupovat něco, na co se vaši kamarádi budou ptát.
Jejich stránky na Facebooku i na Twitteru jsou vám vždy nabízeny, abyste zanechali svůj názor nebo jim poblahopřáli k dobrému úkolu!

0/5 (0 recenzí)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *