Oblečení typu těla ve tvaru pravítka musí zabránit

vládce ve tvaru pravítka neukazuje žádný definovaný pas, žádnou značnou křivku, žádnou plnou poprsí nebo zadek a téměř podobně poměrně úměrná ramena, stejně jako boky. Co přesně tedy musíte nosit, abyste změkčili takovou chlapeckou strukturu? Řekněme vám, co musíte absolutně zabránit tomu, aby se vaše postava objevila ještě rovnější. Pomůže vám to objevit ty nejlepší šaty pro vás. právě tady jdeme:
Zdroj: Shubbangera.comLoose Baggy Tops / šaty
Uvolněné sáčky nebo šaty odkazují na žádný definovaný tvar, který požadujete, abyste zabránili jakýmkoli způsobem. Jako dáma s postavou ve tvaru vládce, nejdůležitějším stylem mantry pro vás musí být přidat význam vašim křivkám a také vytvořit přitažlivou Newcastle United Dres siluetu. Takový volný, beztvarný šatník však žádným způsobem nezkrádí váš obrys. Spíše nedostatek rovnováhy mezi vaší nedefinovanou horní polovinou a přímo dolní polovinou zabije váš vzhled.
[Také si přečtěte: šaty pro tvar těla přesýpacích hodin]

Trubky / přímé šaty
Výběr vrcholů trubice nebo jiné podobné rovné šaty není nikdy velkým krokem pro ženy s postavou ve tvaru vládce. Super-přímé řezy těchto oděvů vám poskytnou tuhý, „bez pasu“, čímž se ve velké míře zvýrazní tvar vašeho pravítka. Stylisté navrhují, abyste takovým oblečením zabránili a také si vybrali šaty, které jsou v pase nebo alespoň pod hrudníkem.
Šaty s vertikálními vzory
Samotné tělo ve tvaru pravítka vypadá dostatečně přímo nahoru. Takže, nasazení oděvu s vertikálními výtisky, vzory nebo tématy s ním nebude dobře. Ty budou spíše produkovat iluzi mnohem větší štíhlosti, a tím se s vašimi skutečnými vertikálními proporcemi budou hrát naprosto špatně. Pomocí vertikálních vzorů můžete zjistit, že máte tenčí i rovnější rám. No, opravdu to nechceš, hm?
Zdroj: YouQueen.Commonochromatic Dresses
Pokud stejně dobře, dokud nechcete zvýraznit tvar obdélníku vašeho těla, nevybírejte monochromatické oblečení. Jedna barva je docela únavná, a proto tedy dá úzkost na štíhlost vašeho těla. To, co opravdu vyžadujete, je, aby byl váš tvar měkčí využitím dynamických barev a odstínu samo o sobě, s ním nikdy nemůže spravedlnost. Pokud však vyberete velké barevné bloky, nádherné tisky nebo něco podobného, tyto jemné křivky na vašem těle budou také vypadat dobře definovaně.

[SC: Mediad]
[Číst také: tisky a typ těla]

Obyčejné šaty bez jakýchkoli detailů
Pokud se to týká použití vrcholu nebo šatů na těle ve tvaru pravítka, hraje nastínění klíčovou roli. Základní obyčejný oděv bude ležet na vašem těle, aniž by do vašeho pevného konstantního tvaru přidal křivky. Pokud se držíte dál od všech těch holčičích detailů, jako jsou ozdoby, volánky, rozety, vrstvy, záhyby, krajky, bryndáčky atd., Nakonec zdůrazňujete svůj přímý obrys a také vypadat naprosto monotónní. Zkuste také mít tyto podrobnosti na výstřihu, na předním panelu, rukávech i kolem poprsí. Pokud podzim podzim poblíž vaší střední části nebo střední části vašeho těla, otřete šaty pásem a přidejte dimenzi.
Koketní Katarská fotbalová reprezentace Dres šaty babydoll
Jsou krátké. Jsou roztomilí. Jsou sexy. Pro vás však absolutně nejsou. Šaty pro Babydoll byly v 90. letech velmi mnoho v módě a také se domnívají, že podobně trendy i nyní pro svůj škádlivý vzhled kromě pohodlné textury. Existuje však nevýhoda tohoto oblečení s mladšími řezy, zejména pokud máte postavu ve tvaru pravítka. Místo toho, abyste přispěli k drobným křivkám vašeho těla, způsobují, že vypadají ještě lichotivější. Nejméně značné, že?

Široké nadýchané sukně
Stejně jako šaty s detaily na pasu, ženy s postavami podobnými pravítku musí také řídit odstranění načechraných pulzujících sukní. Tyto bytí také velké i plné mohou Flamengo Dres způsobit, že spodní část těla vypadá velmi těžce. Stručně řečeno, načechrané sukně mohou zničit rovnováhu mezi dvěma polovinami vašeho těla a také zkazit celý svůj vzhled.
Zdroj: AuraimageConsulting.comangular A-line sukně
Plné sukně ‘A’-Line rozhodně poskytují ženám krásný vzhled, ale … jo … nejsou pro každého. Abychom byli mnohem přesnější, pokud máte přímo chlapecký rám, musíte se okamžitě rozejít se svými preferovanými úhlovými sukněmi. Udělá vaši nedefinovanou nebo špatně definovanou strukturu ještě mnohem více beztvaré místo toho, aby vaše femininity podpořily.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *